Обрати сторінку

А ти мене любиш???

Питання, яке виникає з різною періодичністю у всіх, хто вважає себе парою. Ствердна відповідь, зазвичай, мало кого задовольняє. Потрібні переконливі факти, знаки уваги (часто їхня цінність пропорційна ціні), докази.

І, як не парадоксально, думаючи про любов (кохання), кожен має на увазі щось своє: емоції, почуття, стан душі, стосунки… І сумніви з’являються через невідповідність результатів очікуванням.

А знаєте, що іменник «кохання» утворено від дієслова «кохати», яке походить від koxati («доглядати, дбати»). Це, не тільки емоція, чи почуття, це – рішення – свідоме, тверезе, зріле!

Рішення, яке триває довше, ніж дія допаміну під час періоду пристрасного кохання; яке не змінюється, як тільки підвернулась вигідніша партія; від якого світ не обмежується, а навпаки – дає свободу і можливості.

І все ж: любить по справжньому, чи шукає вигоди і задоволення?

Є кілька запитань, які допоможуть зрозуміти серйозність намірів:

  1. Сила любові вимірюється швидкістю прощення! Чим довше відчуваєш негативні емоції до людини, яку кохаєш, після конфлікту з нею, тим слабше ти її любиш!
  2. Чи пожертвуєш своєю ниркою (в разі потреби) заради того, з ким пов’язуєш долю?
  3. Чи готовий ти жити все життя з людиною, яку кохаєш без сексу?
  4. Чи зможеш ти відмовитись від стосунків, якщо знатимеш, що твоїй “половині” буде краще з кимось іншим?
  5. Чи зацікавлений ти в розвитку свого партнера, якщо це навіть, може ускладнити ваші стосунки (тобі теж доведеться вийти із зони комфорту, щоб не відставати)?

Підтримувати, заохочувати, сприяти, допомагати розвитку найближчої людини є найбільшою ознакою справжньої ЛЮБОВІ!

#Ціледосягач – щоденник свідомого життя та особистісного розвитку.

Тебе не люблять, якщо…

P.S. Ваша цікавість до моїх постів відображається у коментарях. З великою радістю поспілкуюся з вами друзі! Дякую за підтримку!
Далі буде…